inSPORTline Boston

Nastaviteľná výška

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Super kôš. Dcéra sa potešila a hneď začala trénovať.

Prišiel iný ako sme objednali, navyše doska prasknutá :-(

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• stabilný, prenosný, má nastaviteľnú výšku a je skladný aj v menších priestoroch.
    • Kolieska mohli byť pevnejšie a možno štyri, aby bola lepšia a ľahšia manipulácia s prenosom podložky.

Sme organizácia s telesne postihnutými členmi a každoročne organizujeme športové hry v dennom centre seniorov a potrebovali sme vybaviť centrum športovým náradím.
    Táto vaša ponuka je cenovo prijateľná a pre naše športovanie vyhovuje.
    Môžeme je využívať vlastne celoročne pre naše šport. aktivity.
    Konkurenciu nepoznáme, ani sme nehľadali, ja som vášu ponuku našla na internete a využila ju.
    Nemôžem posúdiť či je tento produkt vhodný aj pre iné účely, ale nám vyhovuje presne tak , ako sme očakávali.

Nastaviteľná výška

Basketbalový kôš inSPORTline Boston patrí medzi obľúbené modely basketbalových košov značky inSPORTline. Hlavnou prednosťou basketbalového koša je možnosť nastavenia výšky a to od 2,30 do 3,05 metrov. Konštrukcia je vyrobená z odolného oceľového materiálu, doplnená o základňu, ktorá pojme až 115 litrov vodu či 160 kg piesku. Doska z polyetylénu, čiže termoplastu, dodáva koši štýlový vzhľad a dlhú životnosť. Medzi ďalšie prednosti patrí transportné kolieska, špeciálne farby odolné voči UV žiareniu či sieť z polypropylénu. Vďaka týmto vlastnostiam je basketbalový kôš inSPORTline Boston obľúbeným modelom koša nielen na záhrady a ihriská, ale aj do campov či športových hál.

Technický popis: odolná a stabilná konštrukcia možnosť nastavenia výšky základňa s objemom 115l (možno naplniť pieskom na hmotnosť 160 kg) polypropylénová sieť do každého počasia špeciálne farby odolné voči UV žiareniu transportné kolieska pre jednoduché premiestnenie

• materiál konštrukcia: oceľ
  • materiál dosky: polyetylén (termoplast)
  • nastaviteľná výška: 2,30 - 3,05 m
  • rozmer dosky: S110 x V71 x t3 cm
  • priemer koša: 45 cm
  • hmotnosť: 27,5 kg (bez naplnenia základne)

vhodné pre vnútorné i vonkajšie využitie

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Super kôš. Dcéra sa potešila a hneď začala trénovať.

Prišiel iný ako sme objednali, navyše doska prasknutá :-(

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Táto vaša ponuka je cenovo prijateľná a pre naše športovanie vyhovuje.
    Môžeme je využívať vlastne celoročne pre naše šport. aktivity.